Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Dźwirzyno, Kołobrzeg

Obiekt komercyjny na sprzedaż, 342 m2, 7 pokoje

19 wrzesień 2018, numer oferty: 341585

DŻWIRZYNO - OBIEKT PRZEZNACZONY NA CELE REHABILITACYJNE . Dżwirzyno to atrakcyjna,   nadmorska miejscowość blisko Kołobrzegu, położona wśród lasów , rozpościerająca się od morza do pobliskiego jeziora, z pieknymi, spokojnymi zakątkami sprzyjającymi relaksowi i wypoczynkowi przez cały rok. Nieruchomość zlokalizowana ok. 150 m od plaży z dogodnym do niej   dojściem.
Budynek wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem .Powierzchnia użytkowa samego parteru to 171,61 m 2   + poddasze ok. 160 m 2. Budynek zaprojektowany   na potrzeby funkcji rehabilitacyjnych !!!!
Rozkład pomieszczeń;
Parter to: holl i komunikacja o powierzchni 38 m 2,   5 pokoi o pow .od 11 do 15 m 2 /w 2   pokojach są łazienki o pow. ok. 3 m 2 każda   /, 2 duże sale po 30,20   m 2 , z przeznaczeniem dowolnym np. na sale ćwiczeń, siłownię, salę gimnastyczną, sale konferencyjne, pokoje mieszkalne, szatnie... w zależności od potrzeb. Te duże sale można podzielić uzyskując po 2osobne pokoje, bowiem przewidziano tam drzwi i odrębne podłączenia . Uzyskano by wtedy 9 pokoi.Wysokość pomieszczeń na parterze to 3 m .

Piętro domu to jedna, duża przestrzeń do indywidualnej aranżacji ze skosami.   Budynek niepodpiwniczony.   Przeznaczenie : na rehabilitację, ale nadaje się także   na klinikę, przychodnię, pensjonat ...
Inwestycja w trakcie / nie wykończone poddasze /, nie przekazana jeszcze do użytkowania. Dziennik budowy niezakończony.

MEDIA : energia elektryczna w budynku. Gazociąg przebiega przez działkę /kilka metrów do podłączenia/.
Ogrzewanie i ciepła woda aktualnie z sąsiadującego budynku ,ale   zostanie wydzielona kotłownia. Teren ogrodzony z 3 stron i zagospodrowany.
Przyjazne sąsiedztwo. Wokół las iglasty i liściasty, pensjonaty ,kempingi .Niedaleko do centrum Dźwirzyna / sklepy, kościół...../
Przeznaczenie zgodnie z Planem zagospodarowania przestrzennego to:   usługi turystyczne, dom wypoczynkowy, rehabilitacja, działalność hotelowa .W obiekcie / lub jego części / musi być prowadzona działalność gospodarcza !!!!

Nieruchomość świetnie zlokalizowana, blisko plaży. Bliskość hoteli o wysokim standardzie co stwarza możliwość korzystania z gabinetów odnowy, SPA i zabiegów leczniczych. Do Kołobrzegu - 18 min. samochodem, a tam różne atrakcje kulturalne i turystyczne.
Do nieruchomości dojazd drogą asfaltową / publiczną /. Druga linia zabudowy z   dogodnym wjazdem.
Nabycie możliwe jest tylko na współwłasność , gdyż dom zlokalizowany jest na działce o pow. ok. 3500 m2, z której nastąpi wydzielenie działki dla kontrahenta nabywającego dom. Proponowana wielkość wydzielanej działki to ok. 1100 - 1300 m2.
    
UWAGA! Do ceny należy dodać podatek   VAT !
BARDZO   ATRAKCYJNA   CENA I LOKALIZACJA. OFERTA   DLA   POWAŻNYCH    INWESTORÓW . DO WYDANIA OD ZARAZ.   ZAPRASZAMY    NA    PREZENTACJĘ.

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 600 000 PLN

1 754 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 341585
Cena za m2 1 754 zł
Rodzaj budynku Dom
Stan prawny Własność
Rok budowy 2017
Powierzchnia 342 m2
Powierzchnia działki 1 200 m2
Kształt działki Prostokąt
Piętro 1
Liczba pokoi 7
Dodatkowe Parking naziemny

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail