Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Binowo, Stare Czarnowo

Obiekt komercyjny na sprzedaż, 1 100 m2

16 kwiecień 2021, numer oferty: 390011

Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu jedyną w swoim rodzaju, najprawdziwszą Rezydencję z bezpośrednim dostępem do jeziora, gdzie doświadczać będziecie Państwo wyjątkowych widoków na korony drzew Puszczy Bukowej i terenów natury 2000, a zachody słońca lub relaks na łódce bedą nadzwyczaj urokliwym, niecodziennym doświadczeniem.
Nieruchomość usytuowana jest nad brzegiem przejrzystego akwenu wodnego o wielkości 52 ha, na działce 13 000 m2, a pow. użytkowa budynku do zagospodarowania to 1100 m2.
Rezydencja składa się z pięciu kondygnacji, gdzie z każdej z nich rozprzestrzenia się bezpośredni widok na zachodzące słońce, odbijające się w lustrze krystalicznego jeziora.

Pierwsza kondygnacja to przyziemie o pow. 372 m2 gdzie znajduje się sala klubowa.
Parter o pow. użytkowej 238 m2,   stylowo otwarta część kuchenna oraz starannie przemyślany lokal mieszkalny z salonem i kominkiem, gdzie znajduje się wyjście na przestronny, słoneczny taras widokowy o pow. około 30 m2.
Pierwsze piętro, to wykończone 5 apartamentów gościnnych o łącznej pow. użytkowej 199 m2 gdzie znajduje się około 120 metrowy, południowy taras widokowy.
Pierwsze poddasze ma pow. użytkową 182 m2, obecnie wymaga własnej adaptacji.
Drugie poddasze o pow. 114 m2, również wymaga wykończenia na potrzeby nowego właściciela.
Układ pomieszczeń w budynku jest rozkładowy i funkcjonalny, a łazienki przewidziano na każdej kondygnacji, włącznie z piwnicą.
Wysokość pomieszczeń uzależniona jest od danej kondygnacji i wacha się od 2,63 m do 2,93 m.
Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod usługi rekreacyjno-hotelowe wraz z funkcją mieszkalną.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania jednorodzinne, rezydencjalne, a dodatkowym atutem jest otulina Puszy Bukowej Natura 2000, oraz umiejscowione nieopodal 9 i 18 dołkowe pole do gry w golfa o długości 6013 m, gdzie rozgrywają się liczne, ogólnopolskie turnieje golfowe.

Obiekt z tytułu lokalizacji, jak również z tytułu nieograniczonych możliwości wynikających z otwartych przestrzeni architektonicznych, może spełniać funkcję prywatnej rezydencji mieszkalnej, willi wielorodzinnej jak również funkcji hotelowej, kliniki i gabinetów lekarskich oraz domu seniora.

Główne ogrzewanie to ogrzewanie olejowe z 4 zbiorników po 15 tyś litrów, znajdujących się w przyziemiu, oraz dodatkowe ogrzewanie z dwóch kominków.
Opłaty z tytułu podatku od nieruchomości to wartość 3000 zł rocznie.
Dostępne media to prąd, woda i szambo.
Nieruchomość zlokalizowana jest 15 km od Szczecina, 20 km od granicy państwa w Kołbaskowie i 150 km od Berlina oraz około 100 km od morza Bałtyckiego.

Posiadłość wybudowana w latach trzydziestych, a w roku 2007 została zakupiona i w większości pomieszczeń, nowi właściciele chcąc zachować unikatową infrastrukturę obiektu, zorganizowali gruntowny remont, jak również odremontowali dach łącznie z elewacją.
Wymieniono instalacje elektryczne, wodne, kanalizacyjne i CO.
Dodatkową wartością jest wolnostojący budynek gospodarczy, parterowy z dwuspadowym dachem, o pow. 22 m2, wykonany z konstrukcji tradycyjnej, wyposażony w instalacje elektryczną.

Jeśli cenisz sobie wyjątkowy styl, indywidualne rozwiązania, ciszę, spokój, piękno natury i harmonię życiową, zadzwoń, umów się, przyjedź, oglądnij i zdecyduj sam. To może być najlepsza decyzja dla Twojego lepszego życia.
Namawiam gorąco każdego zainteresowanego na osobistą prezentację tej nietuzinkowej na skalę kraju rezydencji i ogrodu który ją otula.   To najlepszy sposób, aby sprawdzić i doświadczyć, czy jest to ta jedyna, wyjątkowa dla nieruchomość.

Serdecznie polecam i zapraszam.

Zaufaj ludziom z pasją do nieruchomości.

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 4 925 000 PLN

4 477 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 390011
Cena za m2 4 477 zł
Stan prawny Własność
Rok budowy 1930
Powierzchnia 1 100 m2
Powierzchnia działki 13 000 m2
Kształt działki Prostokąt
Dodatkowe Garaż, Piwnica

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail