Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Pogodno, Szczecin

Mieszkanie na sprzedaż, 75 m2, 3 pokoje, Idealny

24 kwiecień 2019, numer oferty: 362483

Piękne odnowione mieszkanie na Pogodnie.

Kamienica składająca się z czterech   lokali mieszkalnych, po dwa na parterze i pierwszym piętrze. Na 75 m2 Powierzchni użytkowej mieszkania składa się trzy pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka. Mieszkanie całkowicie odremontowane, właściciel dołożył wszelkiej staranności by połączyć tradycję z nowoczesnością.
Zachowane oryginalne deski podłogowe oraz drzwi z framugami, pieczołowicie odnowił i połączył z nowoczesną aranżacją pozostałych pomieszczeń.

Mieszkanie jest rozkładowe z centralnego miejsca - korytarza, osobne wejścia do każdego z pomieszczeń mieszkania. Biel która jest dominującym kolorem w całym mieszkaniu, doskonale harmonizuje ściany, meble oraz   przedmioty i urządzenia zainstalowane w mieszkaniu.

Do mieszkania przynależy odnowiony, wyremontowany i obecnie nie użytkowany garaż, oraz 40 m2 ogródek od wschodniej strony przy samym budynku.
Ofertowa cena sprzedaży zawiera mieszkanie + garaż w cenie 35 000,00 zł oraz ogródek - w cenie mieszkania. Istnieje również możliwość adaptacji ok 40 m2 poddasza. Przed domem parking z czterema miejscami parkingowymi, dla mieszkańców domu.

Mieszkanie doskonale wyciszone i odizolowane od gwaru wielkomiejskiego, położone w niewielkiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej, doskonale skomunikowane z centrum i innymi rejonami miasta.

Doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących tradycję i zurbanizowane otoczenie w sąsiedztwie terenów zielonych.

W niemalże bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele placówek handlowych, szkoły, przedszkola i Uniwersytet Szczeciński. W linii prostej ok 300 m. Ryneczek Pogodno.

Polecam ze względu na standard mieszkania i lokalizację.


Sprawdź ratę kredytu!

Cena 460 000 PLN

6 133 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 362483
Cena za m2 6 133 zł
Rodzaj budynku Kamienica
Stan prawny Własność
Rok budowy 1937
Powierzchnia 75 m2
Standard Idealny
Piętro 1
Liczba pokoi 3
Ogrzewanie Gazowe
Ciepła woda Piec gazowy
Typ kuchni Built
Dodatkowe Balkon, Garaż, Internet, Telewizja kablowa, Ogród, Piwnica

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail