Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Podjuchy, Szczecin

Mieszkanie na sprzedaż, 64 m2, 3 pokoje, Do remontu

07 lipiec 2020, numer oferty: 380680

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie wraz z garażem, piwnicami, gruntem i częścią   wspólną nieruchomości w domu dwurodzinnym wybudowanym w 1934 roku   położonym przy ulicy   Kapitana Adama Walczaka w Podjuchach - prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina.   
Mieszkanie na parterze o łącznej   powierzchni 63,86 m2 obejmuje 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, toaletę   oraz przedpokój. Obecnie jest opróżnione i przygotowane do odświeżenia. Mieszkanie   jest doskonałą opcją dla osób, które potrzebują ciszy oraz kontaktu z naturą. Jego położenie gwarantuje swobodę i prywatność domownikom oraz jest wyzwaniem dla stworzenia mieszkania wg swojego gustu i upodobań. Istnieje możliwość połączenia 2 pokoi w salon i aneks kuchenny, stworzenia garderoby lub pomieszczenia z tarasem z wyjściem na ogród. Wyposażone jest w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania.
Pomieszczenia przynależne obejmują garaż przerobiony z budynku   gospodarczego o powierzchni całkowitej 20 m2    oraz 3 piwnice o łącznej powierzchni całkowitej 30,84 m2 (w KW zmniejszono o ½   powierzchnię użytkową garażu i piwnic ze względu na zaniżoną wysokość do 1,84 m części budynku gospodarczego oraz do 1,93 m piwnic)
Grunt o obszarze 680 m2 w   jest podzielony wg proporcji: właściciele lokalu nr 1 mają udział 487/1000.
Grunt obejmuje min. podwórko z wjazdem do 2 garaży właścicieli lokalów nr 1 i 2   oraz dla każdego po   2 ogrody: od strony ulicy i podwórka. Ogrody należące do lokalu nr 1 mają   łączną   powierzchnię 129 m2 umożliwiają zorganizowanie wg potrzeb   przestrzeni do zabawy dla dzieci, wypoczynkowej i uprawnej dla ziół i warzyw na własny użytek.   Ogród od strony podwórka jest osłonięty przed wzrokiem przechodniów.
Powierzchnia użytkowa   wspólna 12,05   m2   obejmuje korytarze, klatki schodowe, bramy, kominy itd.   
Wielką zaletą mieszkania jest jego położenie. Dom jest usytuowany w cichej alei u stóp Wzgórza Puszczy Bukowej, otoczony zielenią.   W odległości 200 m powstaje   nowa pętla autobusowa ZD i KM   oraz   dworzec PKP przebudowany obecnie w węzeł przesiadkowy   Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 349 000 PLN

5 465 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 380680
Cena za m2 5 465 zł
Rodzaj budynku Część domu
Stan prawny Własność
Rok budowy 1934
Powierzchnia 63 m2
Standard Do remontu
Liczba pokoi 3
Ogrzewanie Gazowe
Ciepła woda Piec gazowy
Typ kuchni Oddzielna
Dodatkowe Garaż, Ogród, Piwnica

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail