Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Centrum, Szczecin

Mieszkanie na sprzedaż, 80 m2, 3 pokoje, Bardzo dobry

09 sierpień 2019, numer oferty: 363709

Lokalizacja Centrum, ciche miejsce. Mieszkanie od frontu, nie jest to oficyna! Okna na dwie strony budynku. Pełna infrastruktura miasta, wszędzie blisko: do komunikacji, sklepów, usług itd. Istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej z uwagi na położenie i parter.

Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ponad 80 m2. Trzy duże ustawne pokoje plus dodatkowe pomieszczenie na rowery, garderobę lub gabinet. Kuchnia oddzielna. Łazienka z toaletą i prysznicem liniowym w podłodze bez barier. Dostęp do pomieszczeń bezpośrednio z przedpokoju. Standard mieszkania po remoncie kapitalnym, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. W przypadku niedopasowania kolorów ścian do gustu Nowego Właściciela Obecny może przemalować ściany.

Możliwość zmiany układu obecnych pomieszczeń i podzielenia ich na pięć pokoi plus oddzielny salon z aneksem kuchennym, łazienkę z toaletą oraz jeszcze kolejną dodatkową toaletę (rys. poglądowy). Na potrzeby przyszłego inwestora obecny Właściciel może pomóc w nowym przystosowaniu pomieszczeń (ekipa remontowa, dobór materiałów i know-how). Wówczas Nowy Właściciel posiada gotowy biznes!

Ogrzewanie i ciepła woda gazowe. Czynsz do zarządcy budynku wraz z funduszem remontowym i zaliczkami w wysokości 450 zł.

Do dyspozycji miejsce parkingowe z którego korzysta obecny Właściciel. Położone jest na wewnętrznym dziedzińcu w oficynie, która została pięknie zagospodarowana. Budynek w dobrej kondycji, elewacja zewnętrzna i klatka w planach remontowych zarządcy. Podwórze i oficyna po generalnym remoncie.

Ta oferta czeka na Ciebie.

Zapraszam i polecam!

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 475 000 PLN

5 922 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 363709
Cena za m2 5 922 zł
Rodzaj budynku Kamienica
Stan prawny Własność
Rok budowy 1930
Powierzchnia 80 m2
Czynsz administracyjny 450 zł
Standard Bardzo dobry
Liczba pokoi 3
Ogrzewanie Gazowe
Ciepła woda Piec gazowy
Typ kuchni Z oknem
Dodatkowe Parking naziemny, Garaż, Piwnica

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail