Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Śródmieście-Centrum, Szczecin

Lokal do wynajęcia, 50 m2, 5 pokoje

17 styczeń 2022, numer oferty: 379837

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, znajdujący się w przyziemiu budynku mieszkalnego na granicy Centrum i Sródmieścia. Lokal, pomimo lokalizacji w przyziemiu, jest doskonale widoczny z ulicy. Szczególnie nadaje się na przykład na zakład fryzjerski, kosmetyczny, pielęgnacji zwierząt, ale również na biuro księgowe, ubezpieczenia itp.

Na powierzchnię 50 m2 składają się cztery pomieszczenia – duża sala sprzedaży (44 m2), pokój biurowy (19 m2) pomieszczenia magazynowe(11 m2) oraz WC z oddzielną umywalnią.

Lokal bardzo dobrze doświetlony, (posiada duże okna wystawowe). W sali głównej wyeksponowane zostały zabytkowe cegły, sufit gładzony i malowany. W pozostałych pomieszczeniach ściany są pokryte panelami z tworzywa. Na podłodze kafle oraz linoleum. WC w glazurze i terakocie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W lokalu rozprowadzona jest instalacja alarmowa. Możliwość powieszenia kasetonu reklamowego na elewacji budynku.

Czynsz   dla Właściciela: 1750 zł netto/ miesiąc. Do ceny wynajmu należy doliczyć VAT. Opłaty wynoszą ok. 400PLN/mies. Dodatkowo płatna energia elektryczna – według zużycia.   

Doskonała lokalizacja – blisko ścisłego Centrum. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe (SPP). W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe i autobusowe). Wymagana kaucja.

Cena 1 750 PLN

35 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 379837
Cena za m2 35 zł
Rodzaj budynku Kamienica
Stan prawny Własność
Rok budowy 1930
Powierzchnia 50 m2
Liczba pokoi 5

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail