Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Centrum, Szczecin

Lokal do wynajęcia, 133 m2, 5 pokoje, Bardzo dobry

09 styczeń 2019, numer oferty: PRE20635

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo - handlowy o powierzchni 132,50 m2 usytuowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym, położony w Szczecinie- Centrum Miasta.
Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności gospodarczej.
I poziom w parterze budynku to sala sprzedaży, pomieszczenie biurowe, aneks kuchenny oraz wc.
II poziom w podpiwniczeniu to wyremontowane pomieszczenie o powierzchni 30,80 m2.
Lokal o podwyższonym standardzie wykończenia, ściany szpachlowane - malowane, podłogi wyłożone laminatem. Nowo wyremontowane wc w nowoczesnej glazurze i terakocie. Lokal posiada witryny aluminiowe z zamontowanymi roletami antywłamaniowymi oraz dodatkowo lokal został zaopatrzony w system alarmowy antywłamaniowy. Lokal dobrze doświetlony. Częściowo wymieniono instalację elektryczną i zamontowano nową skrzynkę elektryczną. Ogrzewanie nieruchomości oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Do lokalu prowadzi wejście bezpośrednio z poziomu chodnika z jednej z głównych ulic Szczecina. Drugie wejście od strony zaplecza gdzie znajduje się rampa pozwalająca na załadunek i wyładunek towaru. Drzwi wejściowe tylne zostały dodatkowo zabezpieczone kratą zamykającą.
Przy lokalu miejsca parkingowe ogólnodostępne od strony ulicy głównej. Od strony zaplecza parking dla właścicieli lokali zabezpieczony szlabanem otwieranym na pilota. W roku 2010 budynek ocieplono, odnowiono elewację oraz położono nowy dach.
Atutem tej nieruchomości jest dobre położenie logistyczne, w pobliżu znajdują się instytucje finansowe, Hotel Campanile, sklepy, kancelarie prawnicze oraz punkty usługowe. Dodatkowo lokal położony jest blisko Bramy Portowej, głównego węzła komunikacji miejskiej autobusowej oraz tramwajowej.
Cena najmu: 3 300 zł BRUTTO + opłaty eksploatacyjne + energia
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Cena 3 300 PLN

24 PLN/m2
Marlena Kaliszewska kom. 501 732 215 marlena@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Cena za m2 24 zł
Rodzaj budynku Apartamentowo-biurowy
Powierzchnia 132 m2
Standard Bardzo dobry
Liczba pokoi 5
Dodatkowe Internet, Klimatyzacja, Piwnica

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail