Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Centrum, Szczecin

Lokal na sprzedaż, 78 m2, 5 pokoje

23 sierpień 2018, numer oferty: 339771

Lokal   77,96m2 (obecnie mieszkanie z wydzielonym lokalem 20 m2) na parterze kamienicy położonej centrum Szczecina. Ulica w trakcie przebudowy (nowe chodniki, nawierzchnia z kostki granitowej, część projektu o nazwie" Kompleksowa modernizacja chodników, miejsc parkingowych i nawierzchni dróg w kwartale ulic: Królowej Jadwigi/Małkowskiego/Bogusława/Bohaterów Getta Warszawskiego/Ściegiennego”. Klatka była remontowana 8 lat temu, obecnie zaplanowana jest renowacja całej kamienicy wraz z ociepleniem i zagospodarowanie podwórka z projektu "zielone podwórka".
  Na 77,96 m2 składają się   Salon (20 m2) z kominkiem, pokój (ok 15 m2), kuchnia . łazienka wraz z wc, przedpokój i trzeci pokój obecnie przerobiony na niezależny lokal.
Pokój - (lokal) ( 20 m2) z niezależnym wejściem z ulicy , witryną, częścią biurową i małą łazienką z toaletą. Lokal ma też wejście z mieszkania.
W całym mieszkaniu okna pcv, z roletami. Na podłogach w salonie panele (pod nimi oryginalna deska), w sypialni   deski, w kuchni i przedpokoju deska -modrzew.
Kuchnia w zabudowie, płyta grzewcza gazowa, zmywarka, okap, lodówka.
Łazienka duża, z oknem, z kabiną prysznicową. Toaleta wydzielona luxferami.
Duża (20m2) piwnica, z niezależnym wejściem z ulicy, doprowadzony prąd i woda.
Czynsz obecnie ok 300 zł
Mieszkanie może też w całości być zaadaptowane na lokal użytkowy pod kancelarię, biuro, gabinety atutem jest niewątpliwie niezależne wejście i witryna. Można też pozostawić obecny układ z 20 metrowym lokalem i 2 pokojowym mieszkaniem. Wymaga remontu>

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 299 000 PLN

3 835 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Cena za m2 3 835 zł
Rodzaj budynku Kamienica
Stan prawny Własność
Rok budowy 1920
Powierzchnia 77 m2
Liczba pokoi 5
Dodatkowe Piwnica

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail