Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Bezrzecze, Dobra (szczecińska)

Lokal na sprzedaż, 100 m2

14 wrzesień 2021, numer oferty: 393847

Do sprzedania
  pięknie wykończone biuro o powierzchni 100 m2 dla firmy   . Powierzchnia 100 m2 podzielona jest na dwa poziomy : parter i piętro
Na poziomie   parteru na który wchodzimy bez jednego stopnia poprzez hall mamy: piękny estetyczny salonik   gdzie klient może poczekać na obsługę , salę biurową - w chwili obecnej usytuowane są biurka obsługi klienta , łazienkę dla personelu oraz gości , wejście na schody prowadzące na poziom pierwszy. Na tym poziomie mamy kolejne otwarte pomieszczenie biurowe , gabinet "prezesa" ze stołem konferencyjnym oraz aneks kuchenny. Istnieje również możliwość korzystania ze strychu ok. 20m2.   
Budynek w którym umieszczone jest biuro to bliźniak z niewielkim ogródkiem. Przed i obok   budynku znajdują się 4 miejsca postojowe do wyłącznego korzystania.   Na ulicy w sąsiedztwie domu istnieje bezproblemowa możliwość parkowania samochodu .
Oferta biurowa   bardzo ciekawa dla firmy ,przedstawicielstwa które nie musi być usytuowane w centrum miasta ,do którego ew. klient może   dojechać   .
  Nieruchomość może być niewielkimi nakładami przystosowana ponownie do funkcji mieszkalnej ( taka była pierwotnie) . Biuro zostało urządzone w domu w zabudowie bliźniaczej. Działka na której posadowiony jest dom ma około 200 m2.


Zapraszam na prezentację

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 960 000 PLN

9 600 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 393847
Cena za m2 9 600 zł
Rodzaj budynku Segment
Stan prawny Własność
Rok budowy 2017
Powierzchnia 100 m2
Dodatkowe Parking naziemny

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail