Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Mierzyn, Dobra (szczecińska)

Działka na sprzedaż, 1 800 m2, 1 800 m2, Budowlana

21 sierpień 2018, numer oferty: 338624

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 3 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1800m2, która jest usytuowaną pomiędzy ulicami Wąską i Lubieszyńską w Mierzynie. Uzbrojona w wodę i prąd, b.blisko gaz (właściciel posiada projekt przyłączy gazu). Kanalizacja - w przypadku realizacji inwestycji budowlanej, przewidziano szambo bezodpływowe.
Dojazd drogą o nawierzchni utwardzonej powierzchniowo. Dostęp z dwóch stron - od ulic Wąskiej i Lubieszyńskiej. W okolicy nowo wybudowane domy, na działkach obok budynki mieszkalne typu szeregowego, bliźniaczego i wolno stojące, już wybudowane oraz w trakcie realizacji.

Brak planu zagospodarowania przestrzennego, w studium jest to teren zabudowy mieszkaniowej. Dla części przedmiotowego gruntu (dwóch działek) wydano warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego ale można wystąpić o inne, np. na zabudowę szeregową czy bliźniak.

Całkowita powierzchnia 8 działek wystawionych na sprzedaż to 5.360 m2. Oferta warta uwagi dla inwestorów budujących domy szeregowe lub bliźniacze ze względu na świetne położenie w cichym miejscu bardzo blisko Szczecina i granicy z Niemcami, dobry dostęp do nieruchomości i korzystną cenę.
Zapraszam na oględziny w terenie po wcześniejszym umówieniu.

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 279 000 PLN

155 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Cena za m2 155 zł
Powierzchnia 1 800 m2
Powierzchnia działki 1 800 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Kształt działki Prostokąt

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail