Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Marianowo

Działka na sprzedaż, 1 100 m2, 1 100 m2, Rekreacyjna

14 sierpień 2018, numer oferty: 341668

Działka rekreacyjna własnościowa z domkiem mobilnym. Działka (akt własności) sprzedaż w cenie 25tys. domek nie jest trwale związany z gruntem - można go przetransportować w inne miejsce - sprzedaż - cena 50 tys.

Działka ma powierzchnię 1100 m2. Jest usytuowana w miejscowości Marianowo (ok. 20 km od Stargardu),ok.200 metrów od jeziora Marianowskiego. Ok. 1/3 działki od strony wjazdu stanowi trawnik (część dużej łąki), pozostała część to lasek brzozowy. Teren całej działki ogrodzony jest drewnianym płotem. Działka jest bardzo wszechstronna i pozwala zarówno na przebywanie na pełnym słońcu, jak i w części zalesionej, w cieniu brzóz. Wokół domku zasadzone są rododendrony oraz magnolia. Przed domkiem znajduje się duży, drewniany taras z balustradą i schodami.

Domek ustawiony jest w środkowej części lasku na małej polanie. Domek ma powierzchnię 33 m2 (9,5 m x 3,5 m) i składa się z 5 pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wc, umywalką i kabiną prysznicową oraz pomieszczenie gospodarcze. Jest to domek mobilny drewniany, zaprojektowany i zbudowany na zamówienie. Domek jest w pełni wyposażony: zabudowa kuchenna z lodówką i wiszącymi szafkami, łóżko małżeńskie w jednej sypialni oraz pojedyncze składane łóżko w drugiej, pozostałe wyposażenie pokoi (szafki, lampki, itp.), duża szafa na ubrania. Na podłogach na całej przestrzeni domku znajdują się panele podłogowe.
Do domku doprowadzony jest prąd, kanalizacja doprowadzona jest do szamba na terenie działki, bieżąca woda pochodzi ze studni. Do podgrzewania wody zainstalowany został bojler. We wszystkich pomieszczeniach, poza pomieszczeniem gospodarczym, zainstalowane zostały grzejniki elektryczne. Domek posiada również podłączoną instalację alarmową.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia działki.

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 75 000 PLN

104 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Cena za m2 104 zł
Powierzchnia 1 100 m2
Powierzchnia działki 1 100 m2
Przeznaczenie działki Rekreacyjna
Kształt działki Prostokąt

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail