Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Jelenin, Chojna

Działka na sprzedaż, 29 252 m2, 29 252 m2, Rolna

23 luty 2021, numer oferty: 390494

♦ Piękna działka przy jeziorze w gminie Chojna z projektem budowlanym domu mieszkalnego i budynku gospodarczego + warunki zabudowy i pozwolenie na budowę ♦

• Przedmiotem oferty sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni prawie 3 ha położona w gminie Chojna nad jeziorem Jeleńskim. Na atrakcyjność działki ma wpływ szczególnie przepiękne jezioro oraz tereny turystyczne dookoła działki.

• Dla działki wykonany został projekt budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego:

CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU MIESZKALNEGO:
Projektowany budynek jest wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, który może być również wykorzystany do celów turystyki i wypoczynku. Bryła składa się z dwóch prostopadłościanów o różnej wysokości, nakrytym dachem dwuspadowym. Budynek jest parterowy, bez podpiwniczenia, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa: 353,7 m2.
Program budynku:
- na parterze: wiatrołap, hall, WC umywalnia, WC dla niepełnosprawnych, 2 kuchnie, łazienka, pokój, pokój dzienny, pokój jadalny, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, komunikacja. Przewiduję się wydawanie posiłków dla max. 14 osób - rotacja 2 krotna (1 tura - 8 osób)
- na poddaszu: komunikacja, 3 WC, 6 pokoi, 3 łazienki, pralnia -prasowalnia

CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU GOSPODARCZEGO:
Budynek jest wolnostojącym budynkiem gospodarczym. Bryła składa się z dwóch prostopadłościanów o różnej wysokości, nakrytych dachem dwuspadowym. Budynek jest parterowy, bez podpiwniczenia, z użytkowym poddaszem, wykonany w technologii tradycyjnej. Powierzchnia użytkowa: 353,7 m2.
Program budynku:
- na parterze: wiatrołap, hall, WC umywalnia, WC, 2 kuchnie, łazienka, 4 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, komunikacja
- na poddaszu: komunikacja, 3 WC, 7 pomieszczeń gospodarczych, 3 łazienki

• Ukształtowanie terenu, nieregularne, ze spadkiem przy brzegu rzeki stanowiącym skarpę brzegową. Działka rolna. Dojazd do nieruchomości ok. 150 m odcinkiem drogi powiatowej. Na działce znajduję się energia elektryczna oraz woda. Brak kanalizacji.

Piękny teren turystyczny.
Zapraszam na prezentację!

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 948 000 PLN

32 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 390494
Cena za m2 32 zł
Powierzchnia 29 252 m2
Powierzchnia działki 29 252 m2
Przeznaczenie działki Rolna
Kształt działki Nieregularny

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail