Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Jelenin, Chojna

Działka na sprzedaż, 29 252 m2, 29 252 m2, Rolna

17 wrzesień 2021, numer oferty: 390494

♦ Piękna działka przy jeziorze w gminie Chojna z projektem budowlanym domu mieszkalnego i budynku gospodarczego + warunki zabudowy i pozwolenie na budowę ♦

• Przedmiotem oferty sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni prawie 3 ha położona w gminie Chojna nad jeziorem Jeleńskim. Na atrakcyjność działki ma wpływ szczególnie przepiękne jezioro oraz tereny turystyczne dookoła działki.

• Dla działki wykonany został projekt budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego:

CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU MIESZKALNEGO:
Projektowany budynek jest wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, który może być również wykorzystany do celów turystyki i wypoczynku. Bryła składa się z dwóch prostopadłościanów o różnej wysokości, nakrytym dachem dwuspadowym. Budynek jest parterowy, bez podpiwniczenia, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa: 353,7 m2.
Program budynku:
- na parterze: wiatrołap, hall, WC umywalnia, WC dla niepełnosprawnych, 2 kuchnie, łazienka, pokój, pokój dzienny, pokój jadalny, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, komunikacja. Przewiduję się wydawanie posiłków dla max. 14 osób - rotacja 2 krotna (1 tura - 8 osób)
- na poddaszu: komunikacja, 3 WC, 6 pokoi, 3 łazienki, pralnia -prasowalnia

CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU GOSPODARCZEGO:
Budynek jest wolnostojącym budynkiem gospodarczym. Bryła składa się z dwóch prostopadłościanów o różnej wysokości, nakrytych dachem dwuspadowym. Budynek jest parterowy, bez podpiwniczenia, z użytkowym poddaszem, wykonany w technologii tradycyjnej. Powierzchnia użytkowa: 353,7 m2.
Program budynku:
- na parterze: wiatrołap, hall, WC umywalnia, WC, 2 kuchnie, łazienka, 4 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, komunikacja
- na poddaszu: komunikacja, 3 WC, 7 pomieszczeń gospodarczych, 3 łazienki

• Ukształtowanie terenu, nieregularne, ze spadkiem przy brzegu rzeki stanowiącym skarpę brzegową. Działka rolna. Dojazd do nieruchomości ok. 150 m odcinkiem drogi powiatowej. Na działce znajduję się energia elektryczna oraz woda. Brak kanalizacji.

CENA DO NEGOCJACJI!

Piękny teren turystyczny.
Zapraszam na prezentację!

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 948 000 PLN

32 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 390494
Cena za m2 32 zł
Powierzchnia 29 252 m2
Powierzchnia działki 29 252 m2
Przeznaczenie działki Rolna
Kształt działki Nieregularny

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail