Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Rogowo, Radowo Małe

Dom na sprzedaż, 270 m2, 7 pokoje,

12 wrzesień 2018, numer oferty: 341656

Na sprzedaż dom wolnostojący na wsi w odległości ok 80 km na północ od Szczecina w pobliżu malowniczego jeziora. Dom, to przedwojenny (z 1930r.) budynek mieszkalny po kapitalnym remoncie   w wyniku którego uzyskano nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Budynek może być wykorzystany na pensjonat, agroturystykę lub inną podobną działalność gospodarczą   ze względu na układ pomieszczeń, w którym przewidziano osobne pokoje z łazienkami, przestronny hol i ciągi komunikacyjne, dużą jadalnię połączoną z zapleczem kuchennym. Budunek jest całkowicie podpiwniczony - piwnice suche.
Aktualnie całkowicie zamieszkały i całkowicie   wykończony jest parter domu   z 5 pokojami (w tym salonem połączonym z kuchnią), 2 łazienkami razem z wc i dużym przedpokojem. Na parterze i na poddaszu okna i drzwi wymieniono na nowe (w tym również połaciowe).
Z salonu przewidziano wyjście na taras od strony ogrodu.
I piętro do wykończenia. Zostały doprowadzone instalacje wod-kan i elektryczna, podłogi wyłożone płytami OSB, poddasze ocieplono. Do wykończenia pozostały podziały wewnętrzne-ścianki (zgodnie z projektem) i wykończenie pomieszczeń.
Na poddaszu wg projektu przewidziano: 5 pokoi z łazienkami, niektóre mają dodatkowo garderobę, przestronny hol z wygodnym miejscem do wypoczynku. Poddasze ze względu na wysokość nadaje się na cele mieszkalne.   
Podczas remontu ocieplono i wymieniono dach, w którym umieszczono okna połaciowe oraz wykonano całkowity remont budynku wewnątrz. Zostały wymienione wszystkie instalacje na nowoczesne, wymieniono okna i drzwi na nowe, wykonano   nowe podłogi z zachowaniem pięknej starej posadzki w holu. Budynek zewnątrz jest w dobrym stanie technicznym. Nad wejściem do budynku zamontowano zadaszenie. W budynku wszystkie media. Kanalizacja do nowoczesnego szamba wykonanego na nowo w 2009 r. Ogrzewnie i ciepła woda z wysokiej jakości pieca z automatycznym zasypem lub opalany drewnem.
Cała nieruchomość na sprzedaż obejmuje przedmiotowy budynek mieszkalny na działce o powierzchni 1434 mkw, oraz dodatkowo działki z samodzielnym wjazdem z głównej drogi o powierzchni: 0,2472 ha, 0,0600 ha- pod zabudowę i działkę o pow. 0,87 ha - las.
Polecam ze względu na potencjał tej nieruchomości i zapraszam do osobistego umówienia się na obejrzenie nieruchomości.

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 550 000 PLN

2 040 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Cena za m2 2 040 zł
Stan prawny Własność
Rok budowy 1930
Powierzchnia 269 m2
Powierzchnia działki 13 206 m2
Kształt działki Prostokąt
Standard AfterRenovation
Liczba pokoi 7
Ogrzewanie Paliwo stałe
Ciepła woda Piec węglowy/drewno
Typ kuchni Oddzielna
Dodatkowe Ogród, Piwnica

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail