Biuro Nieruchomości Szczecin
Notes ofert (0)

Lulewice, Białogard

Dom na sprzedaż, 1 700 m2, Do wykończenia

22 październik 2020, numer oferty: 384912

   Oferujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 0,1700 ha, położoną w Lulewicach, gmina Białogard.
W skład nieruchomości wchodzą: budynek mieszkalny oraz dwa budynki niemieszkalne.
   Budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 94 m2 jest w zabudowie bliźniaczej (dokładnie to jest połowa domu - jedna część bliźniaka), w stanie surowym - nowe mury oraz dach i poszycie z blacho-dachówki. Budynek składa się z parteru oraz piętra - użytkowego poddasza. Do wykończenia i własnej aranżacji.
   Budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 311 m2 wykonany jest z białej cegły, pokryty dachówką. Składa się z parteru oraz piętra z wysokim dwuspadowym dachem. Parter składający się z kilku pomieszczeń - socjalnych, magazynowych, warsztatowych z kanałem, można dostosować do własnych potrzeb. Piętro, to bardzo wysoki strych, który służył do przechowywania płodów rolnych. W większości pomieszczenia posiadają tynki i posadzki, z instalacją sanitarną i instalacją elektryczną. Pomieszczenia do własnej aranżacji.
   Drugi budynek niemieszkalny o powierzchni 55 m2, pełnił funkcję stodoły.
   Cała nieruchomość ma duży potencjał. Może być wykorzystana także na cele   komercyjne. Budynki idealnie nadają się na biura, warsztaty, magazyn, produkcję. Istnieje możliwość sporządzenia indywidualnego projektu aranżacji wnętrz.
  Do działki doprowadzona jest kanalizacja sanitarna, woda, własna studia. Wymagane jest doprowadzenie energii elektrycznej.
Zaletą jest lokalizacja oraz bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Natura i cisza a także, co jest bardzo istotne, sąsiedzi i ich życzliwość.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Sprawdź ratę kredytu!

Cena 144 999 PLN

92 PLN/m2
Prestigo Nieruchomości kom. +91 810-10-00 jacek@prestigo.pl
skontaktuj się z naszym agentem
Numer oferty 384912
Cena za m2 92 zł
Stan prawny Własność
Liczba kondygnacji 2
Powierzchnia 1 700 m2
Powierzchnia działki 1 700 m2
Standard Do wykończenia
Dodatkowe Garaż

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail